Hlavní menu

 

 

 

 

 

 

Souhrn výsledků
 

Putimov 2011

Lipice I  34,47 s. 8
LipiceII  32,96 s. 6
  

Vlásenice 2010

Lipice I  31,38 s. 5
LipiceII  35,25 s. 9
 

Lipice 2009

Lipice I  37,88 s. 5
LipiceII  64,70 s. 11

.

 Hasiči - Dospělí

Dospělí hasiči

Zajímavé odkazy

 

 
Okrsková soutěž Putimov 2011 

Tentokrát jsme vyrazili na Okrskovou soutěž do Putimova pouze s družstvy dospělých a dětí. Družstvo žen se nám letos nepodařilo sestavit. Lipické ženy tedy zůstávají okrskových soutěžích stále bez platného pokusu, protože všechny jejich útoky skončili prozatím diskvalifikací. A je otázkou, jestli se nám to ještě někdy podaří změnit. Nicméně důvod k radosti byl v podání dětských družstev, která vybojovala 2 a 3 místo ve své kategorii.

Podrobnosti ZDE 

 

 

 
Okrsková soutěž Vlásenice 2010 

Tentokrát jsme vyrazili na soutěž s 5 družstvy ve složení: 2 družstva mužů, 1 družstvo žen a nově také 2 družstva dětí. Muži Lipice I , tedy starší se tentokrát docela ukázali a časem 31,38 s. udělali docela  pěkný výsledek ve formě 5. místa. Muži Lipice II podali časem 35,25 standartní výkon a skončili v poli poražených. Ženy byli opět diskvalifikovány, a to jak v okrsku, tak i v poháru.

Podrobnosti ZDE 

 

 

 
Okrsková soutěž Lipice 2009 

Po 10 letech jsme opět měli tu čest uspořádat okrskovou soutěž. Samotnému pořádání soutěže předcházelo mnoho příprav a prací, již několik let odkládaných. Konečně jsme například natřeli plot požární nádrže na návsi, který byl už několik let pro ostudu. Jak se blížil termín soutěže, přípravy finišovali, až měl nadejít onen den D. Příjezdová cesta byla zpevněna novým povrchem, stany pro občerstvení a soutěžící stály, muzika a taneční parket připraveny. A pak začalo pršet. 

Podrobnosti ZDE 

 

 

 

 

 

 

Firmy v Lipici


 .
.
.

.