Hlavní menu


 

 

 

 

 

.

 Hasiči - Dospěláci

Okrsková soutěž ve Vlásenici 2010

 

Tentokrát jsme vyrazili na soutěž s 5 družstvy ve složení: 2 družstva mužů, 1 družstvo žen a nově také 2 družstva dětí. Muži Lipice I -"starší" se tentokrát docela ukázali a časem 31,38 s. udělali velmi pěkný výsledek ve formě 5. místa. Muži Lipice II - "mladší" podali časem 35,25 s. lehce podprůměrný výkon a skončili v poli poražených. Ženy byli opět diskvalifikovány, a to jak v okrsku, tak i v poháru. V okrsku nastoupila Maruška Benešová bez helmy a bohužel nikdo z nás, ani rozhodčí a nakonec ani sama Maruška si toho na startu nevšimli. Takže družstvo žen zůstává i třetím rokem v okrsku bez platného pokusu. Jediné medailové umístění  získalo družstvo dětí. Za provedení útoku  způsobem Hrbáč získali  časem 33,97 s. konečné 3. místo. To je super výsledek, protože to byla úplně první soutěž dětského družstva. 

Letos se chystáme s dětmi ještě na dvě soutěže. Do Dobré vody, kde bude tvrdá konkurence, jenž prověří naši připravenost a do Putimova, kde poprvé předvedeme útok stylem Požární sport a kam nás možná doprovodí i Lipičtí muži. Tak se nechme překvapit, jak to dopadne.

První účast spřáteleného Čakovického družstva skončila nevalně. Se stříkačkou PS8 se Čakovickým nepodařilo nasát a svůj pokus nedokončli.

 

 

 

Firmy v Lipici


 .
.
.

.
 .