Hlavní menu

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 Hasiči-Děti

Kolektiv mladých hasičů

Zajímavé odkazy

 
Rozpis schůzek - Sezona 2020
Den Datum Kdo Kde Co
pátek 28.08 Všichni Lipice - sraz v 17:00 Trénink
sobota 29.08 Všichni Lipice - sraz v 11:30 Pohár-Žirovnice
pátek 04.09 Všichni Lipice - sraz v 17:00 Trénink
pátek 11.00 Všichni Lipice - sraz v 17:00 Trénink
sobota 12.09 ZRUŠENO Lipice - sraz v 08:15 Pohár-Počátky
pátek 18.09 Všichni Lipice - sraz v 17:00 Trénink
sobota 19.09 ZRUŠENO Lipice - sraz v 08:15 Pohár-Jetřichovec
pátek 25.09 Všichni Lipice - sraz v 17:00 Trénink
sobota 26.09 ZRUŠENO Lipice - sraz v 08:15 Pohár-Jiřice
nedělě 27.09 Mladší+Starší Lipice - sraz v 09:30+13:00 SOUSTŘEDĚNÍ
pátek 02.10 Všichni Lipice - sraz v 17:00 Trénink
sobota 03.10 Děti+Dorost Lipice - sraz v 07:15 PLAMEN-Onšov
pátek 09.10 Všichni Lipice - sraz v 17:00 Trénink
do odvolání Všichni Všichni doma NESCHÁZÍME SE
Starší: Eliška, Vašek, Tomáš, Gordon, Martina, Zuzka, Štěpán, Matouš, Patrik, Honza M.

Mladší: Anežka, Natálka, Zuzanka, Anička, Barunka, Verunka, Honzík, Péťa

Dorky: Terezka, Monika, Bětka, Julda, Motyka

Dorci: Lukáš, Míša

 

VÁNOCE V LIPICI 2019
ZTRÁTY A NÁLEZY

 

ZDE - UZLOVÁNÍ 

 

 

Plamen 2017/2018

1.místo v okrese PELHŘIMOV

!!! POSTUP NA KRAJ !!!

3.místo v kraji VYSOČINA

 

 

Plamen 2016/2017

2.místo v okrese PELHŘIMOV

!!! POSTUP NA KRAJ !!!

3.místo v kraji VYSOČINA

 

 

Plamen 2015/2016

1.místo v kraji VYSOČINA

!!! POSTUP NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY!!!

 

 

Plamen 2015/2016

2.místo v okrese PELHŘIMOV

!!! POSTUP NA KRAJ !!!

1.místo v kraji VYSOČINA

 

 

Plamen 2014/2015

2.místo v okrese PELHŘIMOV

!!! POSTUP NA KRAJ !!!

7.místo v kraji VYSOČINA

 

 

Plamen 2013/2014

2.místo v okrese PELHŘIMOV

!!! POSTUP NA KRAJ !!!

10.místo v kraji VYSOČINA

 

 

 

Liga Ondřejov 2012.     ZISK POHÁRU

 V Ondřejově na lize jsme splnili cíl pro letošní rok. Ten zněl: Alespoň jednou na bednu. A to se povedlo právě tady. Ve stříkání máme ještě rezervy a dali jsme standartní výkon lehce pod 20 s. Přesně to bylo 19:32 s. To stačilo na páté místo. Nicméně se velmi povedla doplňková disciplína, a to byla vzduchovka. Protože tentokrát všichni super nastříleli, tak jsme nakonec vzduchovku vyhráli.  A právě úspěšná střelby  nás nakonec posunula na kýžené celkové třetí místo. Získali jsme pohár a splnili letošní cíl.  A protože první cíl pro letošní rok , který byl zastříkat pod 19 s.,jsme splnili už v Obratani (17,76 s.), tak máme pro letošní rok prakticky splněno. Letos zbývá poslední soutěž ligy v Budíkově a pak už jenom braňák. Tak uvidíme, jak se nám povede příští rok.

Video ze soutěže 1.útok

Video ze soutěže 2.útok

 

 Cile pro příští rok:

Plamen 2012/2013 - umístění do třetího místa ( zisk poháru)

Liga 2013 - alespoň jedno vítězství v ligové soutěži ( pohár za první místo)  a celkové umístění v lize do třetího místa.

 

 

Tábor v údolí klikatých vod.

O letošních prázdninách jsme se zúčastnili společného tábora SDH Lipice a pražské skupiny STMBS.   Tábor byl koncipovaný jako indiánský, se vším, co k tomu patří. Spali jsme v indiánských TeePee a  přitom jsme si zahráli hráli spoustu  her a soutěží. Všichni účastníci tábora zkusili splnit obtížné zkoušky tří orlích per. Povedlo se to ale jen několika málo vyvoleným, jenž projevili dostatečnou odvahu, pevnou vůli a dokázali též mlčet.  Tábor se po všech stránkách vydařil a doufejme, že příští rok pojedeme zas.

Podrobnosti ZDE

 

 
Vánoční besídka.

Několik málo dní před vánocemi jsme se sešli v klubovně, abychom společně oslavili vánoce. Tentokrát jsme vynechali veškerou práci a vlastně i hry a udělali jsme si pěknou besídku. K velkému nadšení všech dětí nám Ježíšek nadělil stromeček a pod něj malé dárky.A protože všichni měli připravené také svoje dárky, tak nadílka byla docela pěkná. A nikomu vůbec nevadilo, že všechny dárky byly vlastně samé dobroty. Zhodnotili jsme uplynulý rok a řekli jsme si co se nám líbilo a co ne.

Podrobnosti ZDE 

 
Cesta za pokladem.

Dozvěděli jsme se , že v okolí osady u čtyř starých zlatokopů je ukrytý poklad, který podle  starých legend ukryl před mnoha lety poslední ze zlatokopů, starý hasič Old Snake. Věděli jsme, že poklad může najít jenom fyzicky zdatný a vytrvalý člověk, proto jsme si vzali potřebné vybavení a vyrazili do nočního dobrodružství po stopách, které nám Old Snake zanechal.. 

Podrobnosti ZDE 

 
Braňák v Pacově.

Ráno jsme vyrazili do zmrzlé soboty. Teploměry ukazovali několik stupňů pod nulou a nás čekal braňák v Pacově. Na raní teplotu reagovala naše Avie malou stávkou, ale nakonec chytla a tak jsme mohli jet. Když se sluníčko vyklubalo na oblohu proměnilo sobotu v krásný ,byť trochu chladný slunečný den. V Pacově nás tentokrát čekalo trochu delší čekání ,než jme přišli na řadu a tak bylo dost času okouknout fígle konkurenčních družstev. Jako první disciplína nás čekala požární štafeta dvojic

Podrobnosti ZDE 

 
Liga v Ondřejově.

17.9.2011 proběhla v Ondřejově za krásného slunného počasí poslední soutěž ligy. Jako doplňková disciplína zde byla střelba ze vzduchovky. Zakončení ligy v našem podání bylo takové malé fiasko. Družstvu  starších v prvním pokusu nepodařilo nalít vodu do mašiny, protože David s Míšou spojovali savice tak dlouho, až všechnu vodu na zalití mašiny vylili na zem. Ve druhém pokusu jim zase spadl koš do nádrže. To znamená, že starší nedokončili ani jeden útok a měli tak 2x N. Nicméně díky střelbě ze vzduchovky jsme neskončili poslední a v součtu výsledků nakonec dvě družstva skončila ještě za námi.

Podrobnosti ZDE 

 
Liga v Budíkově 

10.9.2011 jsme se zúčastnili dalšího kola ligy. Za krásného slunečného počasí vyrazili do Budíkova s vědomím, že máme natrénováno.  Jako doplňková disciplína zde byla štafeta 4x60m. Družstvo starších dosáhlo času 60,91 s. v prvním a 70,85 s. ve druhém pokusu, což znamenalo ve štafetě krásné 7 místo ze 24 zúčastněných družstev. Starším perfektně podařil i útok se stříkačkou, kde dosáhli času 20,88 s.a to v požárním útoku znamenalo 8 místo z 12 zúčastněných družstev. Celkově starší skončili na výborném 8.místě.

Podrobnosti ZDE 

 
 Soustředění v Obratani.

28.7.2011 jsme vyrazili s družstvem starších Lipických hasičů na  třídenní soustředění do Obrataně.  Využili jsme tak nabídky  Franty na klidný a  pohodový nácvik disciplín Plamenu. Obvykle na to nebývá čas a tak jsme nabídku rádi přijali. Počasí nám sice úplně nepřálo, ale hasič se vody nebojí, takže nám trochu deště vlastně ani moc nevadilo. V klidu jsme nacvičili všechno, co jsme potřebovali dopilovat a ještě jsme se pěkně pobavili. Skutečný i slovní fotbal slavil úspěchy a střelba ze vzduchovky byla už jen  třešničkou na dortu. 

Podrobnosti ZDE  

 
 Dostali jsme Avii

Na jaře letošního roku jsme dostali nabídku, která se neomítá. Spřátelené SDH z Dolní Moravice nám nabídlo hasičskou Avii, a to pouze za odvoz Udělali jsme si s dětmi brigádu a Ávka je zase jako nová.

Podrobnosti ZDE

 

 

 

 

Firmy v Lipici


 .
.
.

.