Hlavní menu


 

 

 

 

 

 

.

 Hasiči - Děti

         Liga v Ondřejově 17.9.2011 

7.9.2011 proběhla v Ondřejově za krásného slunného počasí poslední soutěž ligy. Jako doplňková disciplína zde byla střelba ze vzduchovky. Zakončení ligy v našem podání bylo takové malé fiasko. Družstvu  starších v prvním pokusu nepodařilo nalít vodu do mašiny, protože David s Míšou spojovali savice tak dlouho, až všechnu vodu na zalití mašiny vylili na zem. Ve druhém pokusu jim zase spadl koš do nádrže. To znamená, že starší nedokončili ani jeden útok a měli tak 2x N. Nicméně díky střelbě ze vzduchovky jsme neskončili poslední a v součtu výsledků nakonec dvě družstva skončila ještě za námi.

Ani družstvu mladších se nedařilo. Ve vzduchovce to nebylo nic moc a tak budeme muset ještě potrénovat.  Při prvním útoku s vodou dosáhli mladší času 28,35, když útočník opět nedokázal dlouho trefit terč. Ve druhém pokusu  spadl koš do nádrže a byl z toho další nedokončený pokus.

Celkově jsme tedy ze čtyř útoků dokončili pouze jediný a to ještě ve velmi slabém čase. Naštěstí to byl poslední soutěžní ligový den, a tak máme celou zimu na zdokonalení nedostatků.

 

Firmy v Lipici


 .
.
.

.
 .